Vott,Brandejs
Sestava:
Muzikant-Huleš,Coňk,Blažek,Vott,Knap,Hollmotz,Keller,Kořének M.
Matějka-Brandejs,Koutský,Janovský,Kulhavý,Gábor,Krayinskyj,Horváth,Marcelis

V prvním jarním MU jsme zavítali na Strahov proti Spartě.Bylo nádherné počasí,poprvé jsme byli na trávě,prostě vše připraveno na souboj prvního s druhým mužstvem tabulky.Na obou hřištích jsme začali velice dobře,byli jsme o něco lepší než Sparta,ale bohužel jsme to nedokázali brankově vyjádřit.toto se celkově ukázalo jako rozhodující faktor celého utkání.Jednak v tom smyslu,že jsme nebyli schopni proměnit ani ty nejjasnější příležitosti,jednak proto,že Sparta ve druhé části hry dala velice lacinou branku a tak paradoxně po polovině zápasu jsme prohrávali 0:2,přestože jsme do té doby byli minimálně rovnoceným soupeřem.Sparta se tímto uklidnila a dá se říci,že ve druhé části utkáni už zápas kontrolovala,je škoda,že na jednom hřišti byl poměr poslední čtvrtiny 1:5,což zvýraznilo výsledek na poměrně vysoký rozdíl.Celkově je třeba říci,že jsme neodehráli uplně špatné utkání,ale dvě branky za 104 minut prostě stačit nemůže....