Jdi na obsah Jdi na menu

30.10.2011 MU Bohemians - Viktoria Žižkov 18:1

9. 9. 2012

Dne: 30.10.2011 15:00:00
Góly: Blažek 3,Kulhavý 3,Vott 2,Koutský 2,Stanislav 2,Kořének F. 2,Janovský 1,Huleš 1,Knap 1,Pazdera 1
Sestava:
Hřiště 1: Kořének M.-Janovský,Huleš,Blažek,Vott,Kulhavý,Brt,Gábor,Kořének F.
Hřiště 2 : Matějka - Coňk,Stanislav,Fečo,Keller,Pazdera,Knap,Koutský,Horváth

Po vydařených turnajích jsme se vrátili zpět do elitní soutěže ročníku 2002 a v neděli na Vítkově přivítali Viktorii Žižkov.Vstup do utkání jsme měli vynikající,po 3 minutách to bylo na jednom hřišti 3:0 a na druhém 2:0 a vypadalo to na bezproblémový zápas.Zatímco na jednom hřišti to až na výpadek v poslední třetině vcelku šlo,tak na druhém to chlapci zcela vypustili ( za 48 minut - kromě prvních 3)uhráli výsledek 3:1!!!!!!Takže po dlouhé době byl obrovský rozdíl ve výsledku jednotlivých hřišť -12:0 vers.6:1,což mě docela mrzí.Takže bohužel musím konstatovat,že mě celkově tento zápas neuspokojil a myslím,že soupeř byl štastný,že odjížděl s takovýmto výsledkem.