Jdi na obsah Jdi na menu
 

7.7.2012 Fragaria Cup Prešov 1. a 5. místo

9. 9. 2012

Dne:

7.7.2012 13:00:00

Góly:

Vott 16,Knap 10,Blažek 10,Kulíšek 7,Coňk 4,Koutský 4,Marcelis 4,Janovský 3,Gábor 3,Horváth 3,Krayinskyj 3,Huleš 2,Brandejs 2,Muzikant 2,Kořének F. 1,Kořének M. 1,vlastní 1

Sestava:

Zelení : Kořének M.-Brandejs,Coňk,Blažek,Janovský,Vott,Knap,Kulíšek,Kořének F.

Žlutí : Matějka-Huleš,Gábor,Koutský,Horváth,Muzikant,Marcelis,Krayinskyj,Hollmotz

 

Konečně!Napotřetí se nám konečně podařilo prolomit smůlu,kterou jsme vždy měli a tento turnaj se nám podařilo vyhrát.Tentokrát za tropického počasí ( loni celý turnaj pršelo ),při kterém by většina lidí byla někde u vody,jsme odehráli perfektní turnaj.Jediná smutná chvilka celého turnaje nastala ve čtvrtfinále,kdy musela obě naše mužstva nastoupit proti sobě,což samozřejmě byla škoda.Je nutno říci,že i žlutí,kromě výpadku uprostřed turnaje zvládli vše skvěle a za vyřazení ve čvrtfinále se vůbec nemusí stydět ( ve výsledku pravděpodobně byli pro zelené nejvážnější soupeř).Co se zelených týká,tak bylo vidět s přibývajícím časem,jak moc to konečně chtějí vyhrát ( většina z nich byla u toho,když se to dvakrát nepovedlo ).Zaslouží uznání za to,jak ke konci turnaje,když už byli všichni vyčerpaní s různými šrámy,tak v podstatě bez střídání turnaj dotáhli do vítězného konce a finále už byla v podstatě exhibice,kdy to klidně mohlo skončit podstatně větším rozdílem.Ještě jednou všem účastníkům ( zelení i žlutí) za to,jak poslední turnaj sezony zvládli.

Výsledky zelení :

Skupina :

FAMT Prešov    5:0

FK Garliava       10:0

FC Zirka Kiev      2:0

FS Uzhgorod      13:0

ACS Tampa Brasov Blue  1:1

SF Pitesti              3:1

FC Timisoara        6:0

FK Spišská nová ves   2:2

Osmifinále :

ACS Tampa Brasov White   5:0

Čtvrtfinále :

Bohemians žlutí  1:0

Semifinále :

ACS Tampa Brasov Blue   2:0

Finále :

FK Spišská nová ves  5:0 

Výsledky žlutí :

skupina :

Atletico Arad         5:1

PFC Blagoevgrad  7:1

Stal Mielec             4:1

FC Rava Ruska      0:1

LPS Timisoara         0:1

Junior Košice          0:0

Uzghorod               0:4

Safi Prešov            2:0

Osmifinále :

NK Osiek                3:1

Čtvrtfinále:

Bohemians zelení     0:1

Celkové pořadí :

1)Bohemians zelení

2)FK Spišská nová ves

3)FC Pitesti

4)ACS Tampa Brasov Blue

5-8)Bohemians žlutí,Tesla Stropkov,Uzghorod,LPS Timisoara

9-16)SAFI Prešov,FC Bate Borisov,ABC Braník,ACS Tampa Brasov White,NK Osiek,Atletico Arad,C.S. Zalau,FC Tatran Prešov

     

 

 
 

 

kalendář jmen




Statistiky

Online: 5
Celkem: 228126
Měsíc: 2722
Den: 95