2. kolo - FC Viktoria Plzeň U13 a U12 24.8.

MU - Bohemians Praha 1905 - FC Viktoria Plzeň U13 1:6 (1:2)

tým - Matějka, Kankara, Melíšek, Hollmotz, Koutský, Blažek, Knap, Krajinský, Šmejkal, Tkáč

MU - Bohemians Praha 1905 - FC Viktoria Plzeň U12 6:2 (1:1)

tým - Muzikant, Kankara, Hollmotz, Huleš, Koutský, Gábor, Šmejkal, Kulíšek, Coňk, Marcelis, Tkáč, Karabec
statistika: Kankara 2+0, Hollmotz 2+0, Karabec 1+2, Kulkíšek 1+0, Gábor 0+3, Tkáč 0+1

trenér Fábera:
v utkání proti starším hráčům Plzně, byla znát fyzická vyspělost soupeře, kdy jsme nedokázali účinně zastavovat jednoduché prostupy obranou založené právě na fyzické vyspělosti. Asi jedinou vyrovnanou částí hry byla druhá polovina prvního poločasu. V této části jsme také vstřelili naší jedinou branku, která byla z mého pohledu asi nejhezčí kombinací tohoto zápasu –kdy jsme zakončili akci několika nahrávek na jeden dotek do prázdné branky…Ve druhém zápase jsme změřili síly proti stejně starým hráčům. V tomto zápase byla vyrovnaná hra pouze v prvním poločase, který také skončil smírně, ale v druhém poločase už jsme na hřišti dominovali a jen díky neproměňování našich vyložených šancí skončilo utkání pouze 6:2 v náš prospěch